Ogrodzenie jest po prostu super, ogrodzenie jest po prostu klasa

więc zamów u nas wkrótce!
Ogrodzenie jest po prostu super, ogrodzenie jest po prostu klasa
Gwarancja
20 lat
Gwarancja
20 lat
Ambulans
dostawa
Ambulans
dostawa
Zautomatyzowana produkcja z wykorzystaniem techniki Oxsilan
Zautomatyzowana produkcja z wykorzystaniem techniki Oxsilan
Zamów jednym kliknięciem
Zamów jednym kliknięciem
Oddzwonimy i ustalimy wszystkie szczegóły
+48
Штахетник
Estetycznie,
mocno i
wytrzymały
Estetycznie,
mocno i
wytrzymały

Stosujemy powłokę polimerową, ponieważ nie boi się wilgoci ani wysokiej zasadowości i zapewnia niezawodną ochronę przed korozją.

Wybierz kolor i rodzaj ogrodzenia
Wybierz kolor i rodzaj ogrodzenia

Proponujemy zastosowanie jednego z dwóch rodzajów ogrodzeń.

Ogrodzenie – stylowe ogrodzenie dla miłośników klasyki
Zostaw aplikację teraz
Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania
+48
Zastosowanie ogrodzenia
Zastosowanie ogrodzenia
 • domy prywatne i tereny przyległe;
 • wiejskie domy,
 • publiczne miejsca powszechnego użytku;
 • dacze, ogrody, domy wiejskie;
 • szkoły, uniwersytety i inne instytucje edukacyjne;
 • fabryki i zakłady przemysłowe;
 • elektrownie słoneczne i cieplne;
 • budynki biurowe, handlowe.
Parametry standardowe
Parametry standardowe

szerokość ogrodzenia sekcyjnego od 0,5 do 2,5 m;

wysokość od 0,5 do 3 m;

grubość ogrodzenia od 0,3 do 0,9 mm;

szerokość listwy od 10 cm do 11,5 cm;

materiał: blacha ocynkowana z powłoką polimerową;

dowolny kolor do wyboru;

standardowa odległość między listwami od 2 do 8 cm.

Montaż ogrodzeniowy jest u nas najlepszy
Montaż ogrodzeniowy jest u nas najlepszy

Planujesz kupić ogrodzenie, ale myśl o jego zainstalowaniu doprowadza Cię do szału? Zaufaj profesjonalistom. Ogrodzenia montujemy szybko i sprawnie. Przestrzegamy wszystkich zasad i niuansów procesu, a prace instalacyjne wykonujemy błyskawicznie w możliwie najkrótszym czasie. W rezultacie otrzymujesz mocne i stabilne ogrodzenie, które będzie stać, stać, stać i stać!

OFERUJEMY SERWIS
INSTALACJA
Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania
+48
Stabilne i mocne ogrodzenie
dla Twojego
w domu
Kupuj i ciesz się
Stabilne i mocne ogrodzenie
dla Twojego
w domu

Współczesny rynek oferuje różne rodzaje ogrodzeń, które różnią się różnymi parametrami: od materiałów po wygląd. W ostatnich latach euroogrodzenie stało się bardzo popularne. Czemu? Z jego pomocą możesz zainstalować stylowe ogrodzenie do prywatnego domu, domku, powierzchni komercyjnej, podwórka. Kto pomoże w realizacji? Wiodącą w kraju firmą jest Metfence, która zajmuje się produkcją i sprzedażą różnorodnych wyrobów metalowych dla branży ogrodzeniowej i budowlanej.

OGRODZENIE Z METALOWEGO OGRODZENIA

Ogrodzenie wykonane z wąskich blach, a mianowicie z listew poziomych lub pionowych, a nie z metalu, montowane ze szczelinami lub bez - jest ogrodzeniem metalowym. Zamiast ciągłego arkusza użyj specjalnych listew zamocowanych w przekroju. Spodobał mu się ze względu na różnorodność opcji, ponieważ mogą istnieć różne rodzaje, kształty, sposoby malowania i montażu. Istnieje możliwość zakupu euroogrodzenia zarówno już w gotowym zestawie, jak i kawałek po kawałku, po zamówieniu indywidualnego projektu.

Główną zaletą jest to, że zaspokaja potrzeby przy zakupie, ponieważ jest bardziej niezawodny, mocniejszy, bardziej praktyczny, trwalszy i estetycznie piękny w porównaniu do analogów. Problematyczne jest wykonanie przejścia, ponieważ jest wykonane w jednej płaszczyźnie, a jeśli choć jeden pręt jest uszkodzony - nie ma problemu, jest naprawiany w częściach i łatwy do naprawy. Sądząc po subiektywnym kryterium - piękna, wygląda ładnie i stylowo. Konstrukcja konstrukcji poszczególnych elementów zwiększa stabilność i wytrzymałość, ponieważ budynek nie jest tak narażony na obciążenia wiatrem, co wydłuża żywotność. To niezawodne zabezpieczenie i ochrona terenu na lata, estetyczny sposób na ogrodzenie terenu, zademonstrowanie własnego stylu w indywidualnym projekcie podczas budowy.

CHARAKTERYSTYKA

Jeśli mówimy o konfiguracji, to składa się ona z prętów, słupków z zaślepkami, łączników, belek poprzecznych, śrub. Profil poprzeczny pełniący rolę podpory wraz ze słupami tworzy podstawę ramy konstrukcji. Słupki zapewniają stabilność ogrodzenia, do zabetonowania wybierane są w wielkości o 50-70 cm wyższe. Do mocowania wymagane są łączniki, zwykle w kształcie litery U. Zaślepki służą do zapobiegania wnikaniu wody i przedwczesnemu rdzewieniu. Uzupełnieniem zestawu mogą być bramy skrzydłowe lub przesuwne z wbudowanymi panelami ogrodzeniowymi w stylu ogrodzenia.

Jeśli mówimy o cechach technologicznych asortymentu w katalogu, obejmują one parametry:

 • szerokość zrealizowanego odcinka od 0,5 do 2,5 m;
 • długość 0,5 - 3 m;
 • grubość panelu od 0,3 do 0,9 mm;
 • średnica listwy 15 cm;
 • materiał: żelazo z ocynkowaną i dodatkową powłoką polimerową;
 • kolor do wyboru;
 • standardowa odległość: od 2 do 8 cm.

ZAKRES KOLORÓW

Ukraińcom proponujemy zakup produktu w różnych rozwiązaniach kolorystycznych według linii RAL: jednokolorowe, wielokolorowe, łączone lub dwukolorowe.

Popularne kolory:

 • antracyt;
 • brązowy;
 • czarny;
 • zielony.

Najpopularniejszymi kolorami są kolory naturalne, które są zbliżone do odcieni naturalnego drewna, kamienia, trawy, ziemi, w połączeniu z żywopłotami, krzewami, kwiatami, rabatami, drzewami ozdobnymi, a ostatecznie idealnie wpasowują się w aranżację krajobrazu.

SCENY EURO: ZDJĘCIA, CENY, ROZMIARY

Metfence daje możliwość zamówienia ogrodzenia z eurofence o dowolnej złożoności i formie, aby tanio złożyć zamówienie online w sklepie internetowym za rozsądną cenę. Firma oferuje również rabaty, a każda wyprzedaż i promocja pomaga w bardziej opłacalnym zakupie i obniżeniu ostatecznego kosztu ogrodzenia.

Do produkcji używa się cienkiej blachy ocynkowanej o grubości od 0,3 do 0,9 mm, której średnica wynosi od 10 do 11,5 cm z dodatkową warstwą farby polimerowej tylko najwyższej jakości według ukraińskiego GOST, TU.

Aby poznać cenę za metr niezawodnego europejskiego ogrodzenia, uzyskaj cenę - zadzwoń pod numery podane na stronie lub zamów oddzwonienie na stronie w dogodnym dla siebie czasie. Główna linia biurowa czynna jest siedem dni w tygodniu, dlatego z przyjemnością pomożemy w zapewnieniu bezpieczeństwa w stylowy i niezawodny sposób. Dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony z zakupu, jakości towaru, poziomu obsługi i szybkości dostawy. Każdemu klientowi zapewnimy wszystko: produkcję, sprzedaż ogrodzenia, akcesoria do montażu, fachowe doradztwo, serwis montażowy przez doświadczony zespół montażystów. Produkujemy w zakładzie od ponad dekady i pomagamy estetycznie chronić terytorium ukraińskich mieszkańców przed intruzami, a więc metalową bazę z towarami dostępnymi w mieście: Kijów, Lwów, Odesa, Charków, Czerniowce, Czerkasy, Łuck , Winnica, Mukaczewo, Kropywnycki, Połtawa, Tarnopol, Równe, Iwano-Frankowsk, Chmielnicki, Chersoń, Dniepr. Dokładny adres można znaleźć na stronie internetowej Metfence.

Segmentowe, stylowe ogrodzenie dla fanów klasyki od producenta - to prawdziwe, więc kup i ciesz się mocnym ogrodzeniem do swojego domu lub innego obiektu.