Certyfikaty

Certyfikat zgodności CE
Certyfikat zgodności CE

Produkty firmy posiadają europejski certyfikat zgodności S/N 002121 nr ICR Polska/VC/C211101. Niniejszy dokument potwierdza, że ​​produkowane przez firmę Sitka Zahid próbki ogrodzenia segmentowego 3d, ogrodzenia segmentowego Duos, siatki zgrzewanej oraz pasa zbrojonego spełniają wymagania norm europejskich EN 10223-7:2012. Ocena została przeprowadzona przez polskie centrum badawcze firmy badawczo-produkcyjnej „ZOND”. Proces oceny przebiegał według indywidualnych zasad i warunków uzgodnionych z wnioskodawcą. Produkt jest oceniany pod względem jakości wykonania, zautomatyzowanego spawania i wyglądu. Próbki produktów przeszły wszystkie testy i próby w laboratorium i otrzymały europejski certyfikat jakości.

Certyfikat ISO
Certyfikat ISO

Certyfikatem ISO 9001:2015 jest dokument nr 22.10.548-QM, który potwierdza zgodność z międzynarodowymi standardami systemów zarządzania przedsiębiorstwem. W tłumaczeniu nazwa oznacza „Międzynarodową Organizację Normalizacyjną”, której głównym celem jest certyfikacja w celu poprawy jakości handlu międzynarodowego. Otrzymując certyfikat Sitka Zahid udowodniła, że jest firmą konkurencyjną nie tylko na ukraińskim, ale także zagranicznym rynku gospodarczym, odpowiedzialną za jakość produktów i usług, niewątpliwie zasługującą na zaufanie klientów.

Certyfikat uczestnictwa w systemie GS1
Certyfikat uczestnictwa w systemie GS1

Metfence jest członkiem systemu GS1. GS1 jest najczęściej stosowanym systemem standardów produktowych na świecie. Metfence jest również uprawniony do korzystania z prefiksu firmy GS1 i globalnego numeru lokalizacji (GLN). Świadczy to o tym, że wytwarzane przez nas produkty spełniają standardy rynkowe.