Certyfikaty

Certyfikat zgodności CE
Certyfikat zgodności CE

Produkty firmy posiadają europejski certyfikat zgodności S/N 002121 nr ICR Polska/VC/C211101. Niniejszy dokument potwierdza, że ​​produkowane przez firmę Sitka Zahid próbki ogrodzenia segmentowego 3d, ogrodzenia segmentowego Duos, siatki zgrzewanej oraz pasa zbrojonego spełniają wymagania norm europejskich EN 10223-7:2012. Ocena została przeprowadzona przez polskie centrum badawcze firmy badawczo-produkcyjnej „ZOND”. Proces oceny przebiegał według indywidualnych zasad i warunków uzgodnionych z wnioskodawcą. Produkt jest oceniany pod względem jakości wykonania, zautomatyzowanego spawania i wyglądu. Próbki produktów przeszły wszystkie testy i próby w laboratorium i otrzymały europejski certyfikat jakości.

Certyfikatem ISO
Certyfikatem ISO

Certyfikatem ISO 9001:2015 jest dokument nr 22.10.548-QM, który potwierdza zgodność z międzynarodowymi standardami systemów zarządzania przedsiębiorstwem. W tłumaczeniu nazwa oznacza „Międzynarodową Organizację Normalizacyjną”, której głównym celem jest certyfikacja w celu poprawy jakości handlu międzynarodowego. Otrzymując certyfikat Sitka Zahid udowodniła, że jest firmą konkurencyjną nie tylko na ukraińskim, ale także zagranicznym rynku gospodarczym, odpowiedzialną za jakość produktów i usług, niewątpliwie zasługującą na zaufanie klientów.

Certyfikat zgodności
Certyfikat zgodności

Co roku produkcja wyrobów przechodzi kontrolę techniczną przez jednostkę certyfikującą usługi i wyroby. Wyroby metalowe produkowane przez firmę Sitka Zahid, a mianowicie blachy faliste, zgrzewane, plecione siatki, pasy pancerne oraz systemy ogrodzeniowe, od kilku lat z rzędu otrzymują certyfikat zgodności ze specyfikacjami technicznymi. Produkt został oceniony pod kątem wysokiej jakości wykonania, mocnych połączeń, zgodności z normami ukraińskimi, dzięki czemu pomyślnie przeszedł akredytację SE „Iwano-Frankowska Standardowa Metrologia”, co potwierdza certyfikat.