Metfence

Pełna gama produktów sprzętowych
20 lat gwarancji
20 lat gwarancji
Produkcja własna
Produkcja własna
Dostawa
Dostawa
Metfence

Firma świadczy pełen zakres usług w zakresie systemów ogrodzeniowych, łącznie z montażem, aby klient mógł bez zbędnych trudności zakupić piękne ogrodzenia pod klucz, zarówno do domów prywatnych i domków letniskowych, jak i terenów przemysłowych i handlowych.

Metfence jest spółką zależną firmy Sitka Zahid, która z powodzeniem działa na polskim rynku i eksportuje towary na całą Europę Zachodnią.

Współpracując bezpośrednio z producentem, klienci mogą tanio zamawiać produkty, wycena bez pośredników!

Zadbaliśmy o dostawę, klient nie musi jechać do magazynu, towar dociera pod wskazany adres.

Ceny można porównać i dokładniej przestudiować w katalogu odmian towarów na stronie internetowej naszej firmy.

Metfence
W firmie „Metfence” cenimy czas klientów
powstanie spółki
Trzepnięcie
20 lat doświadczenia
doświadczenie w produkcji konstrukcji budowlanych
1

Metfence

Sitka Zahid - oficjalny ukraiński producent, dostawca produktów okuć na rynku od 2005 roku. Dzięki silnej bazie produkcyjnej od ponad 15 lat zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą siatek i ogrodzeń, oferując produkty, których cena odpowiada jakości.

Metfence jest spółką zależną firmy Sitka Zahid, która z powodzeniem działa na polskim rynku i eksportuje towary na całą Europę Zachodnią.

W ciągu ostatnich 5 lat rozwinęliśmy się ponad 10 razy, personel liczy ponad 1000 pracowników. Sieć 11 oddziałów w miastach Ukrainy, 4 i w Polsce pozwoliła na rozbudowę baz produkcyjnych i dostępność towarów dla konsumentów. Produkcja odbywa się w zakładach w Polsce i na Ukrainie.

Misją firmy jest zapewnienie niezawodności placów budowy oraz ochrona terenów prywatnych, przemysłowych i handlowych.

Sprzedaż prowadzona jest zarówno hurtowo jak i detalicznie - w punktach sprzedaży detalicznej oraz przez internet. Sklep internetowy daje możliwość odbioru towaru z całego kraju. Przeglądając katalog i cennik gadżetu możesz kupić to, co chcesz bez wychodzenia z domu lub biura.

Produkty naszej produkcji spełniają certyfikaty jakości, ale także certyfikaty europejskie. Dumą firmy jest otrzymanie znaku CE w 2018 roku. Do zakładu przybyli europejscy eksperci, aby sprawdzić i ocenić jakość wykonania, zautomatyzowane spawanie, trwałą powłokę żaroodporną oraz wygląd produktu. Zauważyli, że firma zajmuje pierwsze miejsce pod względem jakoście i jest jednym z liderów na rynku europejskim. Próbki przeszły wszelkie badania i badania laboratoryjne, a firma otrzymała Certyfikat Jakości w zakresie „Drut i wyroby z drutu stalowego do ogrodzeń i siatek” CE 1822901, Metfence został pierwszym i jedynym posiadaczem certyfikatu najwyższego poziomu na Ukrainie, co jest oficjalnym dowodem jakości i bezpieczeństwa produktu dla konsumenta.

Zgodność produktów z europejskimi standardami jakości otworzyła firmie drogę na rynki zagraniczne w Europie. Otworzyliśmy przedstawicielstwo w Polsce i teraz produkty można zamawiać nie tylko w Polsce, na Ukrainie, ale także w Niemczech, Rumunii, Łotwie i Francji, gdzie produkt jest bardzo poszukiwany.

Przez lata firma wypracowała sobie wizerunek odpowiedzialnego i innowacyjnego producenta. Ciągłe unowocześnianie maszyn i urządzeń na bardziej innowacyjne, ułatwiło przejście z ręcznych na skomputeryzowane. Zautomatyzowana technologia podniosła produkcję na najwyższy poziom i przyspieszyła ją. Wydajność produkcyjna pozwala na wykonanie jednej sekcji w 47 sekund.