Metfence

Pełna gama produktów sprzętowych
10 lat gwarancji
10 lat gwarancji
Produkcja własna
Produkcja własna
Dostawa
Dostawa
Metfence

Firma świadczy pełen zakres usług w zakresie systemów ogrodzeniowych, łącznie z montażem, aby klient mógł bez zbędnych trudności zakupić piękne ogrodzenia pod klucz, zarówno do domów prywatnych i domków letniskowych, jak i terenów przemysłowych i handlowych.

Współpracując bezpośrednio z producentem, klienci mogą tanio zamawiać produkty, wycena bez pośredników!

Zadbaliśmy o dostawę, klient nie musi jechać do magazynu, towar dociera pod wskazany adres.

Zalety firmy:

- jakość potwierdza europejski certyfikat CE oraz państwowe normy GOST;

- niski koszt produktu w porównaniu z zagranicznymi analogami;

- produkty dostępne w magazynach w dużych ilościach, dostawa następuje w ciągu 14 dni;

- dostawa do dowolnego punktu Ukrainy;

- realizujemy zamówienia indywidualne;

- elastyczny system rabatów;

- instalacja pod klucz.

Ceny można porównać i dokładniej przestudiować w katalogu odmian towarów na stronie internetowej naszej firmy.

Metfence
W firmie „Metfence” cenimy czas klientów
powstanie spółki
Trzepnięcie
20 lat doświadczenia
doświadczenie w produkcji konstrukcji budowlanych

Zajmujemy się nie tylko handlem hurtowym i detalicznym, ale także świadczymy usługi montażu ogrodzeń segmentowych i siatki łańcuszkowej. Instalacja nie jest trudna, poradzisz sobie sam. Dla wygody zespół ekspertów opracował szczegółowe instrukcje dotyczące fotomontażu ogrodzenia, które można znaleźć na stronie produktu. Instrukcje szczegółowo opisują, jak postawić ogrodzenie segmentowe różnych typów lub rozciągnąć płoty z wikliny. Ale jeśli chcesz korzystać z ogrodzenia zgodnie z okresem użytkowania określonym w liście gwarancyjnym - lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów. Mierzymy teren, wykonujemy oznaczenie terenu, niedrogo, szybko i jakościowo ustalamy ogrodzenie z uwzględnieniem wszelkich subtelności, zasad i niuansów instalacji. W rezultacie otrzymujesz mocne i stabilne ogrodzenie o pożądanej wysokości, które będzie stać i stać przez wiele lat.

Nasza firma z przyjemnością pomoże chronić jak najwięcej obiektów i wzmocnić jeszcze więcej konstrukcji, otwartych na współpracę z nowymi klientami. W Metfence zyskasz dochodowego partnera-producenta, który oferuje gwarancję na wysokiej jakości produkty własnej produkcji.

1

Metfence

Metfence - oficjalny ukraiński producent, dostawca produktów okuć na rynku od 2005 roku. Dzięki silnej bazie produkcyjnej od ponad 15 lat zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą siatek i ogrodzeń, oferując produkty, których cena odpowiada jakości.

W ciągu ostatnich 5 lat rozwinęliśmy się ponad 10 razy, personel liczy ponad 1000 pracowników. Sieć 17 oddziałów w miastach Ukrainy pozwoliła na rozbudowę baz produkcyjnych i dostępność towarów dla konsumentów. Produkcja odbywa się w zakładach w Kijowie, Czerniowcach i Lwowie.

Misją firmy jest zapewnienie niezawodności placów budowy oraz ochrona terenów prywatnych, przemysłowych i handlowych.

Sprzedaż prowadzona jest zarówno hurtowo jak i detalicznie - w punktach sprzedaży detalicznej oraz przez internet. Sklep internetowy daje możliwość odbioru towaru z całego kraju. Przeglądając katalog i cennik gadżetu możesz kupić to, co chcesz bez wychodzenia z domu lub biura.

Produkty naszej produkcji spełniają certyfikaty jakości nie tylko według GOST Ukrainy, ale także certyfikaty europejskie. Dumą firmy jest otrzymanie znaku CE w 2018 roku. Do zakładu przybyli europejscy eksperci, aby sprawdzić i ocenić jakość wykonania, zautomatyzowane spawanie, trwałą powłokę żaroodporną oraz wygląd produktu. Zauważyli, że firma zajmuje pierwsze miejsce pod względem jakości na Ukrainie i jest jednym z liderów na rynku europejskim. Próbki przeszły wszelkie badania i badania laboratoryjne, a firma otrzymała Certyfikat Jakości w zakresie „Drut i wyroby z drutu stalowego do ogrodzeń i siatek” CE 1822901, Metfence został pierwszym i jedynym posiadaczem certyfikatu najwyższego poziomu na Ukrainie, co jest oficjalnym dowodem jakości i bezpieczeństwa produktu dla konsumenta.

Zgodność produktów z europejskimi standardami jakości otworzyła firmie drogę na rynki zagraniczne w Europie. Otworzyliśmy przedstawicielstwo w Polsce i teraz produkty można zamawiać nie tylko na Ukrainie, ale także w Niemczech, Polsce, Rumunii, Łotwie i Francji, gdzie produkt jest bardzo poszukiwany.

Przez lata firma wypracowała sobie wizerunek odpowiedzialnego i innowacyjnego producenta. Ciągłe unowocześnianie maszyn i urządzeń na bardziej innowacyjne, ułatwiło przejście z ręcznych na skomputeryzowane. Zautomatyzowana technologia podniosła produkcję na najwyższy poziom i przyspieszyła ją. Wydajność produkcyjna pozwala na wykonanie jednej sekcji w 47 sekund.