Jak wybrać bramę skrzydłową segmentową i nie zgubić?

Przy wyborze ogrodzenia potrzebna jest nie tylko podstawa, ale również brama z bramą. Aby teren był harmonijnie ogrodzony - projekt musi być z jednego materiału. Jeśli jest to płot drewniany - to z drewna, jeśli falisty - to z tektury falistej, jeśli metalowy - to z drutu spawanego lub wikliny, jeśli panelowy - to płot, jeśli kuty - to z elementami kutymi, jeśli z cegły - to murowane ogrodzenie. Ponieważ ogrodzenie segmentowe zyskuje popularność jako niezawodne ogrodzenie - przedstawiamy również bramy segmentowe skrzydłowe.

Jak nie popełnić błędu przy wyborze? Metalowa konstrukcja pokryta cynkiem z naniesioną polimerową farbą proszkową - najlepsza opcja na wyjazd na teren prywatny lub przemysłowy, domek, który doskonale łączy się z krajobrazem, roślinnością, drzewami, żywopłotami.

Dlaczego Swing Gates? Im niższe i węższe bramy odcinków, tym tańszy koszt. Dlatego kupując huśtawki – klient wybiera niedrogi sprzęt. Mimo to niezawodne, ultrawytrzymałe produkty z podwójnymi poprzeczkami dla zwiększonej ochrony spełniają europejskie standardy jakości, łatwe w montażu, zaprojektowane tak, aby uniknąć wspinania się. Oprócz tego - ozdobi pomieszczenie minimalistycznym designem. W razie potrzeby można zainstalować automatykę za opłatą, aby zapewnić maksymalny komfort dzięki automatycznemu otwieraniu.

CECHY BRAMY SKRZYDŁOWEJ

Każda firma chwali swój produkt. Ale nasz posiada europejski certyfikat jakości CE 1822901 w zakresie „Drut stalowy i wyroby z drutu stalowego do ogrodzeń i siatek”. Oznacza to, że produkt został przetestowany w warunkach eksperymentalnych i oceniony pod kątem wysokiej jakości, trwałej powłoki i estetycznego wyglądu. Dlatego bez przesady bramy skrzydłowe naszej produkcji to wybór numer jeden. Zostały ulepszone w konfiguracji, sposobie produkcji, dzięki czemu mają szereg pozytywnych cech:

- powłoka zapewnia efekt antykorozyjny, tzn. konstrukcja będzie służyć przez wiele lat bez utraty wyglądu przy minimalnej staranności;

- odporność na mróz, wysokie temperatury i agresywne wpływy środowiska;

- konstrukcja konstrukcji zapewnia podwójną trwałość projektu;

- gwarancja na towary o europejskiej jakości w cenie krajowej;

- wykonane zgodnie z GOST;

- duży zasięg, materiał filmowy i wysokość na każdy gust;

- w pełni zautomatyzowana technologia produkcji zapewnia mocne połączenia spawane bez uszkadzania powłoki na skrzyżowaniu;

- łatwy montaż, ponieważ składa się z ramy i słupów rurowych, które z łatwością montuje się na gotowym fundamencie betonowym w jedną konstrukcję.

W oparciu o szereg pozytywnych cech konstrukcji, klienci kupują konstrukcję w celu wejścia, wyjścia do następujących obiektów:

  • działki prywatne;
  • dziedzińce budynków wielopiętrowych;
  • dacze;
  • zamknięte domki lub wioski wypoczynkowe;
  • sklepy, zakłady produkcyjne;
  • parking;
  • instytucje edukacyjne lub medyczne.

Jeśli potrzebujesz mocnej bramy skrzydłowej do montażu pięknych ogrodzeń wiejskich lub do domu o podwyższonej wytrzymałości - wybierz produkt i bądź zadowolony z wyboru, ponieważ jest to europejski poziom w ukraińskiej cenie.

Powiązane artykuły
Wiadomości, które mogą Cię zainteresować