Jak rozciągnąć siatkę na ogrodzeniu?

Montaż ogrodzenia metalowego z ogrodzenia z siatki - proces jest prosty, właściciel terytorium bez doświadczenia w instalacji poradzi sobie nawet. Ale aby ogrodzenie z siatki spełniało swoją główną funkcję - długotrwałą ochronę terytorium przed niechcianymi gośćmi, ze względu na właściwości tłumiące i plecioną strukturę drutu, musisz mieć informacje o stopniach.

Metoda instalacji składa się z kilku kroków:

1. Demontaż starego ogrodzenia.

2. Przygotowanie gleby, niwelacja terenu.

3. Oznakowanie terenu za pomocą linki i kołków pod przyszłe słupy.

4. Betonowanie słupów mieszanką betonu, piasku i żwiru.

5. Odwijanie rolki.

6. Napięcie.

7. Mocowanie do filarów.

Jak widać montaż tej wersji ogrodzenia jest prosty, ale na etapie mocowania mogą pojawić się pytania. W końcu ten etap wymaga najbardziej równomiernego odwijania, rozciągania płótna i mocowania do kolumny. Tylko jednoczesność procesów uchroni konstrukcję przed ugięciem.

Mocowanie odbywa się za pomocą mocowania ze stali nierdzewnej lub zielonego koloru wykonanego z materiału identycznego z kolorem słupów podstawowych oraz siatki wspierającej styl ogólny. Za pomocą napinacza do krawędzi narożnika naciągnąć maksymalnie 3 druty o większej średnicy na poziomie otworów w kolumnie. Przy wysokości kratki do 1500 milimetrów można manipulować tylko górnym przeciągaczem, jeśli rozmiar jest wyższy - celowe jest użycie również niższego, jeśli długość ogrodzenia jest większa niż 2 metry - pożądane jest rozciągnięcie również drut w środku. Konieczne jest przejście przez ogniwa na odległość do kolejnej metalowej kolumny, dokręcając i wzmacniając za pomocą podpory.

Uchwyt na czapkę służy jako haczyk i pomaga przymocować drut oraz zapewnia właściwości amortyzujące, ponieważ bez niego ogrodzenie będzie bezużyteczne - siatka rozciąga się pod wpływem mechanicznym i nie przywraca jej kształtu i estetycznego wyglądu. Korzystając z wyżej wymienionych akcesoriów, nie będziesz musiał używać dodatkowych kształtek, rur i stojaka do mocowania i cierpieć z powodu ich montażu za pomocą spawania.

Montaż siatki budowlanej jako ogrodzenia - proste, oszczędzające czas rozwiązanie, które uchroni teren przed niepożądaną penetracją, ponieważ główna praca polega na przymocowaniu siatki do wsparcie. Ponieważ siatka jest jedną z najłatwiejszych do zamocowania – jest używana przez wielu właścicieli terenów prywatnych, domów, ogrodów, domków. Na stronie internetowej katalogu ogniw można przeczytać bardziej szczegółowe instrukcje montażu stworzone przez naszych specjalistów, aby sposób montażu był lepszy, łatwiejszy, tańszy i bardziej niezawodny.

Powiązane artykuły
Wiadomości, które mogą Cię zainteresować