Jak prawidłowo zainstalować siatkę drucianą?

Co lepiej chronić ogród, ogród warzywny lub domek? Klomby, krzewy, rośliny i drzewa uwielbiają światło, dlatego najlepszym rozwiązaniem do ogrodzenia takich obszarów będzie siatka druciana. A jaki materiał jest w czołówce wśród konsumentów? Metalowe ogniwo łańcucha, które stało się klasyczną opcją na ukraińskim rynku ogrodzeń. Czemu? Tani koszt, trwałość, możliwość nie zacieniania terenu. Nadaje się do podziału na strefy oraz do tworzenia warstwy tynku wzmacniającego ściany.

Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem ogrodzenia pod klucz. Posiadamy zespół fachowców, którzy mają doświadczenie w montażu dziesiątek tysięcy ogrodzeń. Ekipy instalatorów pracujących na terenie zachodniej, północnej, środkowej i południowej Ukrainy szybko i sprawnie wykonują demontaż, znakowanie i wszystkie etapy montażu zgodnie z instrukcją. W efekcie zadowolony klient otrzymuje ogrodzenie z siatki bez zniekształceń, które zabezpieczy teren na długie lata.

Cena, katalog, asortyment i szczegółowy szczegółowy schemat instrukcji ze zdjęciami, studium na stronie. Należy jednak dodać, że proces montażu jest prosty, więc klient może samodzielnie zamontować ogrodzenie. Niedoświadczonym użytkownikom zalecamy uważne przeczytanie instrukcji montażu skutecznego ogrodzenia.

PROCES INSTALACJI SKŁADA SIĘ Z 7 ETAPÓW:

1. Oczyść teren, zaznacz teren do umieszczenia kołków pod słupki w odległości nie większej niż 3 m, najbardziej optymalny odstęp - 2, 2,5 m. Okres korzystny - po długim deszczu, bo w tym przypadku gleba jest łatwiejsza do przekopania.

2. Kolejnym krokiem jest wywiercenie pod filarami otworów o głębokości 30-50 cm o średnicy otworu 0,3m.

3. Montaż słupów i betonowanie zaprawą cementowo-piaskową lub betonową. Dodatkowo można dodać żwir, aby dodatkowo wzmocnić glebę. Eksperci radzą rozpocząć kolejny etap w ciągu 2-3 dni po nalaniu.

4. Po wyschnięciu betonu można przystąpić bezpośrednio do montażu siatki drucianej. Należy ostrożnie podejść do procesu rozwijania rolki siatki, aby zapobiec uszkodzeniu siatki. Proces należy przeprowadzić opuszczając koniec płótna, jednocześnie rozwijając go wokół własnej osi.

5. Mocowanie siatki do słupków składa się z dwóch jednoczesnych procesów: ręka musi jednocześnie naciągnąć i przymocować płótno do słupka specjalnymi zapięciami, dlatego dla ułatwienia procesu radzimy poprosić o pomoc i wspólnie zamontować ogrodzenie.

6. Aby przymocować dwie sąsiednie wstęgi dodatkowym drutem, należy przewinąć drut między nimi. Proces odwrotny należy przeprowadzić, jeśli standardowa rolka 10 m okazała się za duża. Schemat jest taki sam, ale w przeciwnym kierunku - odkręć drut na żądanym segmencie.

7. Ostatni etap to odcinek. Odbywa się to poprzez zainstalowanie drutu na poziomie otworów w słupkach, aby zapobiec zwisaniu siatki.

Wybierz i zainstaluj tylko wysokiej jakości ogniwa od sprawdzonego producenta w przystępnych cenach, które zabezpieczą Twoją własność na wiele lat. Transmisja powietrza i światła przyczyni się do obfitych zbiorów i stworzy piękny widok na teren.

Powiązane artykuły
Wiadomości, które mogą Cię zainteresować