Jak prawidłowo układać gabiony

Instalacja gabionów to oryginalny, prosty i stylowy wariant ulepszenia terytorium. Dlatego jeśli podążasz za nowoczesnymi trendami i chcesz się odgrodzić, a dodatkowo chcesz cieszyć się estetyką form wystroju, wybór gabionów – jest słuszny. Architektura krajobrazu z ogrodzeniami i elementami dekoracyjnymi w tym samym stylu z gabionami - skuteczna i unikalna technologia do ulepszenia domu lub domku. Tysiące pochwalnych opinii klientów udowadnia, że ​​tego typu ogrodzenie jest tym, czego potrzebujesz.

Sfera produkcji ogrodzeń nie stoi w miejscu. Dlatego jako jeden z liderów rynku ukraińskiego nasza firma oprócz gabionów skrzynkowych, cylindrycznych i materacowych wprowadziła na rynek nowy typ gabionów - kolumnowy. Konstrukcja składa się z ocynkowanych sekcji Duos, czyli sekcji z podwójnymi poprzeczkami, które są mocowane do słupów za pomocą standardowych łączników do ogrodzeń segmentowych i wypełnione kamieniem. Główną cechą jest wąska średnica, która jest łatwa w montażu i pozwala zaoszczędzić pieniądze na wypełniaczu.

Korzyści:

  • wytrzymałość czoła dzięki podwójnym poprzeczkom i grubej średnicy drutu;
  • powłoka ocynkowana, która zapewnia odporność na rdzę w wyniku opadów atmosferycznych, ekspozycji chemicznej i innych niekorzystnych zjawisk pogodowych;
  • antywandalowa, idealnie gładka wykończona konstrukcja nie ugina się pod ciężarem kamieni w porównaniu z analogami innych producentów, które oszczędzają na zużyciu metalu w tym produkcie;
  • oszczędność na wypełniaczu w porównaniu z pudełkiem gabionowym ze względu na wąskie parametry;
  • oszczędność czasu i materiałów, ponieważ konieczne jest betonowanie tylko słupów, a nie całej ramy;
  • szybki montaż dzięki zamontowaniu wkrętów samogwintujących do słupka z obu stron, z którym poradzi sobie nawet niedoświadczona osoba, niezależnie od długości i wysokości ogrodzenia.

Zastosowanie wąskich gabionów to oryginalny, prosty i stylowy sposób na ogrodzenie. Więc nie wahaj się - zamów, bo Twoje gabiony już na Ciebie czekają.

TAJEMNICE MONTAŻU GABIONÓW KOLUMNOWYCH

Instalowanie wąskich gabionów to prostszy proces. Upewnij się o tym, czytając instrukcję instalacji własnymi rękami:

1. Przymocuj sekcje, które działają jak ściany, za pomocą wkrętów samogwintujących do słupków po obu stronach.
2. Układanie konstrukcji we wcześniej przygotowanych otworach o głębokości 30 cm w zależności od wysokości ogrodzenia.
3. Dopasuj konstrukcje do poziomu konstrukcji.
4. Zabetonuj kolumny mieszanką betonu, żwiru i piasku i pozostaw do wyschnięcia na co najmniej 48 godzin.
5. Zainstaluj haki od rogu do rogu u podstawy konstrukcji.
6. Równomiernie wypełnij dolną powierzchnię większym kamieniem, wstępnie instalując tymczasową podstawę wsporczą z prętów na całym obwodzie. Kamienie powinny być większe niż siatka.
7. Ostrożnie wyciągnij pręty podtrzymujące.
8. Zamontuj haczyki wewnątrz konstrukcji, aby zapewnić mocne zamocowanie.
9. Wypełnij środkową część konstrukcji gabionowych.
10. Powtórz ten proces, mocując haki co 30 cm z każdą poprzeczką sekcji.
11. Napełnij do góry bez użycia pokrywki.

Oferuje zarówno pomoc w instalacji za opłatą, jak i samodzielne wykonanie instalacji. Więc nie myśl długo - chroń się stylowo, skutecznie i gustownie i nie martw się o instalację.

Powiązane artykuły
Wiadomości, które mogą Cię zainteresować