Jakiej siatki metalowej użyć do budowy woliery?

Pies jest czworonożnym przyjacielem właściciela, więc właściciel jest odpowiedzialny za zapewnienie mu pełnego i wygodnego życia. Jeśli rozmiar nie pozwala na przebywanie w domu, to oprócz uwagi i przyzwoitego jedzenia musisz zapewnić jej własny kącik. Teren powinien mieć ramy i niezbędne udogodnienia, aby móc ukryć się przed złą pogodą. W tym celu wystarczy zbudować klatkę dla psa.

Brak miejsca na budowę jest ważnym wymogiem przy budowie domu dla zwierzaka. Najlepiej zbudować wolierę na obszarze z dużą ilością światła, odizolowanym od przeciągów. Należy również wziąć pod uwagę, że w miejscu wybiegu nie gromadzi się woda podczas opadów czy śniegu, co może doprowadzić do zalania domu pupila.

Jeśli mówimy o sprzęcie, to idealnie powinien zawierać stelaż fundamentu do ocieplenia domu, ściany, aby zwierzę nie uciekł, daszek na baldachim przed słońcem, śniegiem lub deszczem, budka na miejsce od wiatr. Dla organizacji łatwego czyszczenia i karmienia konieczne jest uwzględnienie w projekcie i bramie. Uważa się, że drzwi powinny otwierać się do wewnątrz, w przeciwnym razie pies może je łatwo wybić. Ściany w psiej budce nie powinny być głuche, ponieważ psy chcą obserwować, co dzieje się dookoła, dlatego najczęściej do tego celu używa się materiału z drutu przypominającego kratę.

W JAKICH PRZYPADKACH MARKIZA JEST NIEZBĘDNA?

Rozważ szczegółowo powody budowania klatek dla psów lub szczeniąt:

1. W domu nie ma wystarczająco dużo miejsca dla dużych ras takich jak: owczarek, alabai, doberman, husky, husky czy metys o dużych rozmiarach.

2. Tymczasowa izolacja ze względu na uniemożliwienie swobodnego chodzenia na wypadek przybycia gości na terytorium.

3. Jeśli Twój ulubiony zwierzak w połączeniu pełni funkcję opiekuna, pomoże to uchronić go przed niesprzyjającą pogodą.

JAKĄ SIEĆ METALOWĄ WYKORZYSTAĆ DO BUDOWY SAMOLOTU?

Zainstalować wersję siatki lub falistej, ale najlepiej do budowy ścian z drutu metalowego odpowiednie odcinki Duos, które posiadają podwójne poziome pręty. Siatka o takim ułożeniu przewodów zapewnia niezwykłą trwałość i stabilność, posiada wysokie parametry ochrony.

Zalety wyboru kratki z podwójnymi prętami to:

  1. Wytrzymałość, ponieważ nawet przy silnym mechanicznym uderzeniu psa ogrodzenie wytrzymuje nacisk i nie odkształca się.
  2. Estetyczny wygląd, który uzupełni projekt terenu.
  3. Bezpieczeństwo, zwierzak nie zostanie zraniony drutem, ponieważ wszystkie połączenia są wysokiej jakości i bezpieczne.
  4. Ogrodzenie na terenie kompleksu, ponieważ oprócz sekcji oferujemy słupy, zapięcia i furtki w tym samym stylu i kolorze.
  5. Powłoka zapewnia odporność na korozję, wysokie temperatury i wilgoć.
  6. Długotrwała w użytkowaniu, ponieważ posiada 20-letni okres gwarancji, czego dowodem jest europejski certyfikat.

Wiele sklepów oferuje duży wybór klatek dla psów na ulicę, ale możesz zbudować wspaniały dom dla swojego zwierzaka i zrobić to sam. Procesu instalacji nie można nazwać skomplikowanym, więc właściciel poradzi sobie z minimalnymi umiejętnościami budowlanymi bez schematu ze zdjęciem.

Powiązane artykuły
Wiadomości, które mogą Cię zainteresować