Jakie są rodzaje furtek?

Bez jakich elementów nie można zbudować pełnoprawnego ogrodzenia domu lub domku? Bez grupy odwiedzających. Jeśli właściciele posesji posiadają samochód, konieczne jest dokupienie bramy skrzydłowej lub wysuwanej, w zależności od wielkości podwórka, aby ułatwić parkowanie. Ale jeśli nie masz samochodu, możesz obejść się bez bramy. A bez czego nie? Bez bramy. W końcu musisz zabezpieczyć nieruchomość na terytorium, więc zamknij wejście do zamka lub zatrzasku.

Ale jaką bramę wybrać? Jako wiodąca firma w produkcji ogrodzeń metalowych oferujemy wyroby niekute lub drewniane, a co za tym idzie duży wybór furtek metalowych w powłoce polimerowej. Nasza produkcja produkuje wyroby do ochrony terenów prywatnych z 20-letnią gwarancją, aby zapobiec możliwości wspinania się i deformacji produktu o odporności korozyjnej na zewnętrzne warunki atmosferyczne i opady, z szybkim montażem, który jest możliwy własnymi rękami. Poniżej przedstawiamy pomysły na bramy produkcyjne Gates West.

DUO

Produkt wykonany z podwójnych prętów z materiału metalowego, trwale spawanych na nowoczesnym sprzęcie bez uszkodzenia powłoki galwanicznej, która jest malowana wysokiej jakości farbą zachodnioeuropejską z zamkiem i uchwytem. Jest to najlepsza opcja pod względem ceny i funkcji ochronnych dla domu prywatnego lub wiejskiego, idealnie wpasowuje się w wygląd witryny, pięknie łączy się z żywopłotami, drzewami ozdobnymi i inną roślinnością.

EKO

Konstrukcja wykonana z drutu spawanego o dużej średnicy również spawanego ze sobą, ale o węższym profilu ramy, z wbudowanym zatrzaskiem zamiast zamka, co obniża koszt. Dlatego kupują ten typ na działki wiejskie, nie tyle pod ochronę upraw, ile na strefy, wyznaczając granice między własną ziemią a sąsiednimi.

PRZEMYSŁ

Trwała i niezawodna wersja rur profilowanych, która jest wykorzystywana nawet do potrzeb przemysłowych, a więc do użytku osobistego - aby jak najlepiej spełnić i spełnić oczekiwania związane z zakupem. Jeśli wyobraziłeś sobie, jak powinna wyglądać dobra brama – to prawda. Otrzymasz nie tylko drzwi w ogrodzeniu, ale ochronę i stylowy dodatek do projektu architektonicznego witryny, jak widać na zdjęciu.

Różnica między gatunkami jest wyraźna, ponieważ różnią się one parametrami, grubością, wyglądem, konfiguracją, kosztem. W katalogu sklepu internetowego można szczegółowo zapoznać się z asortymentem furtek, ich parametrami technicznymi, cechami komponentów, wizualizacją oraz ceną, zobacz więcej zdjęć, zapoznaj się z opiniami klientów i zamów pożądany produkt w cenie odpowiadającej planowanemu budżetowi.

Powiązane artykuły
Wiadomości, które mogą Cię zainteresować