Sekrety malowania ogrodzeń

Czy kiedykolwiek malowałeś? Ławka przy domu, okna, drzwi, schody betonowe, balustrady, ogrodzenie na cmentarzu, drewniane, metalowe elementy wystroju czy inne przedmioty? Przynajmniej raz w życiu każdy musiał dać świeży oddech i drugie życie przestarzałym przedmiotom, malując je. Stosując farbę, niezależnie od jej rodzaju i producenta, mamy do czynienia dokładnie z tworzeniem się przez strumienie skrzepów, tzw. skórki pomarańczowej, na skutek nierównej powłoki i napowietrzania. Bez względu na to, czy jest to farba emulsyjna, akrylowa, rozpuszczalnikowa, silikatowa, na bazie płynnego szkła, aby uzyskać gładką i gęstą powłokę, trzeba opanować zawiłości jej aplikacji.

To samo dotyczy ogrodzeń. Jako najlepszy producent na rynku ukraińskim posiadamy unikalną technologię nakładania farby na metalową bazę. Robią to nie ręcznie, ale używają nowoczesnego zautomatyzowanego sprzętu, który tworzy idealną wierzchnią warstwę materiału dla długiej żywotności, bez zewnętrznych zmian. Dodatkowo pozyskujemy najlepszych specjalistów w zakresie barwienia, dzięki czemu prace wykonują wyłącznie specjaliści w swojej dziedzinie.

Rozważ zawiłości procesu barwienia:

Drut metalowy pokryty jest gorącym cynkiem, co przyczynia się do antykorozyjności zastosowanego materiału, która nie występuje pod wpływem agresywnych czynników środowiskowych, takich jak zmiany temperatury, opady, promieniowanie ultrafioletowe, wysoka wilgotność.

Przygotowanie powierzchni do malowania polega na przyjaznej dla środowiska obróbce metalu przy użyciu niemieckiej technologii Oxsilan, która zapewnia łączenie warstw na poziomie chemicznym. Produkt promuje lepszą, odporną na korozję i gęstszą powłokę przez dłuższy czas, bez zmian zewnętrznych.

Niezwykle ważny jest etap schnięcia, aby farba nie pękała później i nie tworzyły się pęcherzyki powietrza, co w takim przypadku doprowadzi do gwałtownego odkształcenia wierzchniej warstwy.
Malowanie w piecu ślepym z polimerową warstwą pokrycia dla uzyskania gładkości faktury. Ponadto produkcja została tak bardzo udoskonalona, ​​że ​​zaczęto stosować dodatkowe związki tytanu natryskujące powierzchnie metalowe, co sprawia, że ​​ogrodzenie jest jeszcze bardziej odporne na korozję, bardziej niezawodne, trwałe, trwałe, lśniące i estetycznie piękne.

Polimeryzacja w piecu wysokiej jakości farb importowanych produkcji zachodnioeuropejskiej w kolorze wg linii RAL, od sprawdzonego dostawcy o międzynarodowej nazwie.

Jak widać, tajemnica malowania tkwi w doborze wysokiej jakości sprzętu, wysokiej jakości farb, wykorzystaniu licznych technologicznych etapów produkcji oraz ludzi, którzy sprawnie wykonają swoją pracę. Wszystkie powyższe elementy znajdziecie Państwo w nowoczesnym ogrodzeniu w powłoce polimerowej https://sitkazahid.com/catalog/sekciji/c289/ firmy numer jeden na rynku ukraińskim Sitka Zapad, więc rada wyboru jest oczywista.

Powiązane artykuły
Wiadomości, które mogą Cię zainteresować