Jak obliczyć ilość siatki do ogrodzenia?

Chcesz kupić ogrodzenie na teren przemysłowy lub prywatny? Zdecydowałem już jaki materiał siatki zgrzewanej lub plecionej zastosować, ale nie wiem z której strony podejść do obliczania długości, jakie parametry najlepiej nadają się do ogrodzenia? Chcesz wiedzieć, czego się spodziewać? Menedżerowie firmy z przyjemnością doradzą najlepszą opcję - ogniwo łańcucha z parametrami do Twoich potrzeb i zapewnią szybką kalkulację za pomocą kalkulatora internetowego.

JAKIE INFORMACJE POTRZEBUJESZ PRZED ZAKUPEM MATERIAŁU?

1. Wymagany materiał filmowy

Użyj taśmy mierniczej, aby zmierzyć wymaganą długość ogrodzenia od punktu A do punktu B. Jeśli wcześniej na terenie nie było ogrodzenia, oznacz go kołkami, sznurkiem lub kablem, a następnie zmierz długość. Standardowa objętość rolki to 10 metrów, dzięki czemu można łatwo obliczyć ilość sztuk towaru.

2. Zasięg

Na cenę wpłynie materiał górnego płótna: drut ocynkowany lub czarny. Zwróć uwagę, że metalowe ogrodzenie wykonane z PVC jest bardziej odporne na korozję i niekorzystne skutki.

3. Rozmiar komórki

Zdecyduj, jaki rozmiar chcesz. Jeśli są małe zwierzęta, lepiej wybrać mniejszą komórkę. Jeśli wybierzesz kratkę do ogrodu lub domku, lepiej z większym okiem, dla lepszej penetracji światła.

4. Średnica drutu

Im grubsza średnica, tym trudniejsze jest odkształcenie ogrodzenia, tym lepsze będzie miało możliwości amortyzacyjne.

5. Wysokość

Im wyżej postawisz ogrodzenie, tym lepiej ochroni teren przed niechcianymi gośćmi.

6. Liczba kolumn i łączników

Aby obliczyć liczbę, należy pamiętać, że kolumna jest zainstalowana w odległości nie większej niż 2,5 - 3 metry od poprzedniej. Odbywa się to tak, aby ogrodzenie było mocne i nie zwisało. Liczbę łączników należy obliczyć z uwzględnieniem wysokości. Na przykład na metr potrzebne są 2 mocowania, na 1,5 metra - 3 sztuki.

7. Metoda instalacji

Zdecyduj, czy sam zbudujesz ogrodzenie, czy powierzysz budowę profesjonalistom.

Po ustaleniu parametrów możesz przystąpić do obliczania kosztów. Jak obliczyć, ile pieniędzy potrzebujesz na ogrodzenie? Aby samemu oszacować zamówienie, należy wziąć pod uwagę koszt kraty, łączników, słupów, w razie potrzeby elementów takich jak bramy i furtki. Nasza firma opracowała system rabatów w zależności od wielkości zamówienia. Dlatego zalecamy ustalenie ostatecznego kosztu z kierownikiem, który przekaże ostateczną kalkulację w oficjalnym dokumencie, gdzie różnica jest wyraźnie widoczna.

Podsumowując możemy stwierdzić, że im większe ogniwo, tym niższa wysokość, im większa długość i cieńsza średnica, tym niższa cena za metr bieżący. Nie spiesz się z zakupami u konkurencji, dopóki nie otrzymasz kalkulacji zamówienia, ponieważ cena od producenta-dostawcy Grid West będzie miłą niespodzianką.

Powiązane artykuły
Wiadomości, które mogą Cię zainteresować