Siatka manie

Magnier to metalowy produkt o sześciokątnym kształcie oka, często nazywany skręconym lub sześciokątnym. To trochę jak łańcuszek, ale produkt różni się sposobem produkcji i zakresem.

KRATKA MANIERA OD PRODUCENTA SIATKA ZACHODNIA

Jeśli wybrałeś sześciokąt, zainteresują Cię zapytania: kupię siatkę, jak jest wykonana i jakie ma zalety wśród innych odmian. Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo punktom.

Wykonuje się go metodą naprzemiennego skręcania ze sobą kolejnych spiral. Do produkcji zakładu używa się drutu z różnych materiałów, takich jak:

 • metal niskowęglowy bez powłoki;
 • ocynk niskowęglowy;
 • cynk PCV;
 • z powłoką PCV lub polichlorkiem winylu z surowców wtórnych;
 • z powłoką polimerową.

Również konstrukcja różni się sposobem łączenia i dziania drutów: drutami ze sobą skręconymi i ze sobą skręconymi. Metodę produkcji wybiera producent, ale w każdym przypadku wszystkie nasze produkty są zgodne z GOST 3282-74 i TU.

Firma zajmuje się sprzedażą osprzętu, który wytwarza maszynę metodą tkania pod kątem 120 stopni. Technologia urządzenia tworzy kształt zbliżony do pszczoły o strukturze plastra miodu. Aby przedłużyć żywotność ocynkowanej siatki skręcanej, wykonana jest z drutu ocynkowanego zapobiegającego rdzewieniu, można argumentować, że jest nierdzewny.

CHARAKTERYSTYKA WYROBÓW Z DRUTU

Katalog producenta zawiera szeroką gamę pozycji. Pozycje cenowe i pozacenowe, które są możliwe tylko przy zamówieniach indywidualnych, mamy do wyboru następujące parametry:

 • grubość;
 • wzrost;
 • szerokość rolki;
 • rozmiar komórki.

OZNAKOWANIE I PAKOWANIE PRODUKTÓW

Jak ustalić, czy kupowany jest produkt wysokiej jakości? Symetryczna wielkość ogniw, schludne opakowanie bez uszkodzeń, obecność nomenklatury - to świadczy o jakości sprzętu.

Etykieta produktu musi zawierać:

 • logo, nazwa, numer partii;
 • rozmiar;
 • długość w metrach kwadratowych.

Dostarcza towary w rolach do dowolnej części Ukrainy, Europy Zachodniej i Wschodniej. Dla wygody transportu pakujemy produkcję w rolki do 100 metrów.

ZALETY SIATKI SKRĘCONEJ

Siatka podwójnie skręcona o komórkach heksagonalnych różni się wielkością, o której decyduje najkrótsza odległość pomiędzy przeciwległymi stronami skrętów, powłoka, długość i wysokość rolki. Ale niezależnie od cech produktu, każdy rodzaj ma wiele zalet:

- integralność i elastyczność, w przeciwieństwie do ogniwa łańcucha: zniszczenie jednej komórki nie pociąga za sobą zniszczenia struktury, ze względu na skręconą konstrukcję;
- plastyczność, dzięki czemu jest wykorzystywana w architekturze krajobrazu do budowy okrągłych i nie tylko kształtów;
- efektywne wykorzystanie tkania, ponieważ rozkłada ono poziome naprężenia z jednego punktu na powierzchni konstrukcji, zmniejszając pękanie materiału zbrojeniowego;
- pleciona struktura zapewnia najgęstsze połączenie z powierzchnią o dowolnej formie, co ma przewagę nad kwadratowymi oczkami;
- delikatny sposób zapinania, dzięki czemu nie pęka i nie wygina się;
- oszczędność materiału i odpowiednio tańszy koszt, ponieważ sześciokąt pozwala na mniejsze zużycie metalu;
wygoda w zapinaniu;
- odporność na korozję wywołaną niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi w powłokach PCV i ocynkowanych;
- zgodność ze standardami i specyfikacjami GOST, posiada certyfikat jakości;
- szeroki wybór opcji do różnych celów.

OBSZARY ZASTOSOWANIA SIATKI SZEŚCIOKĄTNEJ

Siatka stalowa ocynkowana lub skręcana znajduje szerokie zastosowanie w:

 • ogrodzenia terytoriów;
 • budowa i izolacja;
 • produkcja wybiegów i klatek dla zwierząt;
 • w ulepszaniu terytoriów;
 • ochrona brzegu.

Szczegółowo ujawnimy najczęstsze obszary zastosowań.

OGRODZENIA I PŁOTY

Produkt siatkowy stosowany jest jako ogrodzenie terenów wiejskich i ogrodowych, które wymagają ekspozycji na działanie promieni słonecznych. Stosowany również w konstrukcji ramy do ochrony upraw przed ptakami. Również jako opcja do ogrodzenia, w połączeniu z żywopłotem, rzadziej wykorzystywana na boiska sportowe, a mianowicie do bramek piłkarskich. Najbardziej znanym ogrodzeniem z tego materiału jest płot australijski o długości 1833 km. Został zbudowany w celu ochrony obszaru przed masową inwazją królików i ratowania zbiorów. Rolki zostały również użyte do zbudowania 5614-kilometrowego ogrodzenia dla psów, aby chronić owce przed dzikimi psami dingo.

PRACE I BUDOWLANE TERMOIZOLACYJNE

Siatka pancerna jest podstawą do montażu sztywnej izolacji termicznej rur wraz z matami bazaltowymi. Okładzina utrzymuje warstwę tynku cementowego, dzięki czemu nie występuje naprężenie spowodowane zmianami temperatury. Zaizoluj również dachy szkłem przed wylewką cementową.

W budownictwie siatka druciana służy do:

 • wzmocnienie tynkiem płyt elewacyjnych;
 • prace tynkarskie na powierzchniach zakrzywionych i kanciastych;
 • wyrównywanie posadzek, zbrojenie jastrychu, stosowane jako powierzchnia do układania płytek;
 • układanie kabla;
 • wzmacnianie skarp;
 • murowanie kotłów i pieców;
 • układ wydechowy;
 • montaż dachu ze słomy lub trzciny.

PRODUKCJA Wolierów I Klatek DLA ZWIERZĄT I DROBIU

Służy do ochrony kurnika, budowy klatek dla królików, klatek dla przepiórek i innego drobiu. Jest również popularny w ogrodach zoologicznych do ogrodzenia małych zwierząt i ptaków oraz w rolnictwie do budowy klatek dla kurczaków.

ZASTOSOWANIA W KRAJOBRAZIE

Dekorowanie ogrodowych elementów wystroju elewacji, zaprojektowanych według osobistych preferencji lub upodobań do zdjęć z innych miejsc - oryginalny i niepowtarzalny sposób na uszlachetnienie wiejskiego domu lub domku.

W projektowaniu terytoriów wykorzystywanych do:

 • uszlachetnianie terytorium rzeźbami i figurami projektowymi;
 • ogrodnictwo jako podpora pnączy.

Gatunek ten jest idealnym rozwiązaniem w konstrukcji metalowych i roślinnych figurek: żywej istoty lub osoby, w kształcie serca lub liter. Ramy rzeźb doskonale przybierają pożądany wygląd, a następnie biegną wewnątrz wiecznie zielonych roślin. W końcu wyrastają z kształtu, więc musisz przyciąć projekt, aby zachować ekskluzywny wygląd. Często można je zobaczyć w restauracjach, hotelach, parkach, terenach rekreacyjnych. Dlatego zakup siatki z podwójnym skrętem to kreatywny i udany pomysł.

ZASTOSOWANIA W WZMACNIANIU WYBRZEŻA

Jednym z głównych obszarów zastosowania jest budowa konstrukcji gabionowych do wzmacniania podłoża, skarp (zabezpieczających przed upadkiem skał), brzegów i rzek, gdzie rolę wypełniacza pełnią kamienie. Pręty tego typu osadzone są dość ciasno, dzięki czemu w kontakcie z powierzchnią konstrukcji utrzymują się na miejscu i mogą być w jednej pozycji przez ponad 100 lat bez konieczności wymiany i przebudowy.

Rodzaje konstrukcji do ochrony brzegu, które wykorzystują manię:

 • Materace Renault - stelaż przypominający matkę;
 • jumbo - powiększona wersja materacy Renault;
 • terramesh - modułowy system stopni do zbrojenia.

KOSZT I INSTALACJA PODWÓJNEJ SIECI TWIN

Klient przed zakupem jest zainteresowany jakością produktów, które byłyby niedrogie. Koszt za metr lub m2 zależy od wielkości ogniwa, średnicy drutu, powłoki (polimerowej lub nie), długości i wysokości rolki. W związku z tym im mniejszy plaster miodu, im większa średnica pręta, tym droższy zakup i większa waga (waga) 1 m2.

CENNIK

Od czego zależy ostateczny koszt? Cena mania siatki za metr na fakturze to kompleks, który obejmuje koszt surowców, sprzętu, pracy ludzkiej. Jako bonus Sitka Zahid opracowała system rabatów hurtowych w zależności od ilości i wielkości zamówień do 30%. Pozwala to klientowi zaoszczędzić budżet. Aby zamówić należy dobrać odpowiednie parametry i poinformować o planowanym zakresie kierownika firmy w magazynie lub telefonicznie, a cennik z cenami zostanie przesłany. Nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie najlepszą opcję.

USŁUGI INSTALACJI I DOSTAWY

Sprzedaż realizowana jest z dostawą na terenie całej Ukrainy, po rozgałęzieniu wszystkich oddziałów na terenie całego kraju. Przedstawicielstwa znajdują się w takich miastach jak Kijów, Charków, Odessa, Winnica, Czerniowce, Lwów, Chmielnicki, Tarnopol, Równe, Chersoń, Łuck, Mukaczewo, Iwano-Frankowsk, Dniepr, Połtawa. Jako rzetelnego dostawcę wybierają nas takie centra handlowe jak Epicenter, Nova Liniya, Eurobud, ATB, Agricon, ponieważ jakość naszych produktów jest zawsze na najwyższym poziomie.

Powiązane artykuły
Wiadomości, które mogą Cię zainteresować