Rozmiary komórki siatki ogrodzenia z siatki drucianej: co lepiej wybrać w zależności od potrzeb

Jako producenci i dostawcy oferujemy szeroki wybór ogniw o różnym rodzaju powłoki, wielkości ogniw, grubości drutu i oczywiście wysokości. Każdy parametr odgrywa rolę w wyborze i wpływa na zakres. Chcemy dobrać produkt każdego klienta w oparciu o jego potrzeby. Niektórzy ludzie wybierają siatkę do ogrodzenia wiejskiego domu lub ogrodu i wolą kupować okucia, aby zwierzęta nie zepsuły ani nie zjadły plonów, a sąsiedzi nieumyślnie lub celowo nie zabierali ziemi, więc chcą kupić tanie ogrodzenie do odgraniczenia terenu terytorium. Ktoś chce chronić osobiste terytorium, dlatego potrzebuje mocnej siatki z niezawodną powłoką na lata, dlatego wybierz kolorową siatkę o szerokiej średnicy, która z powodzeniem dopełni wygląd podwórka. A ktoś wykonuje prace naprawcze i zwraca uwagę na grzywnę za prace tynkarskie.

Jednym z głównych parametrów wpływających na wybór klienta, niezależnie od planowanego obszaru zastosowania – jest wielkość ogniwa. Ten parametr wskazuje, że boki komórki w kształcie rombu odpowiadają temu segmentowi, biorąc pod uwagę średnicę drutu i położenie splotu sąsiedniego. Jakie rozmiary oferujemy w asortymencie katalogowym? Zapoznajmy się szczegółowo z listą:

  • 20x20mm;
  • 25x25mm;
  • 35x35mm;
  • 50x50mm;
  • 60x60mm.

Porozmawiajmy teraz o zakresie, który pomoże zrozumieć, bez konsultacji ze specjalistą, jaki typ wybrać. Rabitz o małych oczkach, do 35x35 mm, często charakteryzuje się poprawionymi właściwościami tłumiącymi, dzięki czemu można go stosować do przesiewania i stawiania klatek dla małych zwierząt, aby zapobiec ich ucieczce. Do budowy ogrodzeń służy siatka z dużą komórką, od 50x50 mm. Tę kratkę można kupić taniej, jest lżejsza, dzięki czemu łatwiej będzie ją transportować i montować. A zdolność przepuszczania światła w przypadku kwitnienia trawnika, ogrodu kwiatowego, ogrodu lub ogrodu warzywnego będzie zaskakująco wyższa.

Jeśli chodzi o ceny, im więcej materiału zużyje się na rolkę, tym droższy będzie koszt. Najlepiej w doborze odpowiedniego typu do budowy lub wznoszenia ogrodzeń lub klatek pomoże kompetentny kierownik naszej firmy. W sklepie internetowym lub w punkcie sprzedaży offline w Twoim mieście wybierze produkt o idealnej proporcji pożądanych właściwości i wartości.

Powiązane artykuły
Wiadomości, które mogą Cię zainteresować