Jak zamontować bramę w ogrodzeniu: porady ekspertów

Postanowiłeś przerwać wybór i kupić metalową bramę wykonaną z prętów w połączeniu z ogrodzeniem segmentowym od producenta? Czy dobrze rozumiesz instrukcję montażu ogrodzenia, ale martwisz się, gdy myślisz o zainstalowaniu bramy? Nie wiesz, jak prawidłowo zamontować, aby osoby postronne nie mogły dostać się na osobiste terytorium domu lub domku, nie możesz znaleźć jasnych zaleceń dotyczących instalacji? Nie ma problemu, specjaliści ds. produkcji zrobili wszystko, aby proces montażu zajął nie więcej niż godzinę, dzięki maksymalnej obsadzie kadrowej, a profesjonalni instalatorzy stworzyli dla wygody klientów instrukcję montażu krok po kroku wraz z wizualizacją fotograficzną.

Najpopularniejszą pozycją naszej produkcji jest brama z podwójnymi kratami, wyposażona w zamek z kluczami o różnej wysokości, w zależności od długości ogrodzenia. Produkt spełnia europejskie standardy technologiczne i został zaprojektowany z uwzględnieniem nowoczesnych trendów w projektowaniu krajobrazu. Wzmocniona ochrona antywandalowa, antykorozyjna, kompletny zestaw, szybki montaż, wieloletnie użytkowanie, niedroga cena, której nie można zauważyć np. tektura falista, blacha falista czy drewno - sprawiają, że brama segmentowa metalowa jest integralną częścią ochrony naszej klienci.

Zapoznaliśmy się z zaletami wyboru bramy naszej produkcji, więc przejdziemy do części praktycznej - montażu. Instalacja jest tak prosta, że ​​proces można wykonać własnymi rękami, bez dodatkowej pomocy specjalistów. Wymaga to tylko kilku elementów:

  • rama;
  • akcesoria: klamka, rygle, zamek z kluczami, drążek do zamka;
  • rozwiązanie do betonowania.

Mając te komponenty, możesz bezpiecznie przystąpić do instalacji:

1. Oczyść obszar z nadmiaru gruzu, roślinności.

2. Wywiercić lub wykopać pod słupami otwory o głębokości od 50 do 80 cm, w zależności od wysokości ramy i struktury gruntu.

3. Aby wyrównać integralną konstrukcję, po usunięciu prętów, mimo wszystko dla wygody klienta, w produkcji w fabryce, umieść je między ramą a kolumnami

4. Zaciśnij zasłony do równości.

5. Kolumny betonowe z domieszką żwiru i piasku.

6. Zamontuj mosiężny rdzeń i uchwyt na płycie.

7. Zamontuj pręt blokujący na słupku, aby zabezpieczyć go po otwarciu.

Dlatego możemy stwierdzić, że instrukcje są proste i przystępne, bo tylko godzina i brama jest gotowa. Jednak oprócz świadczonych usług oferujemy również pomoc profesjonalnych instalatorów.

Powiązane artykuły
Wiadomości, które mogą Cię zainteresować